Muzeum Zabawek w Kudowie Zdroju

• maj - sierpień od 9.00 do 18.00

Ceny biletów:

1. normalny - 12 zł
  2. ulgowy - 10 zł (dzieci od lat 4, młodzież szkolna, studenci do lat 26, emeryci)
  3. grupy zorganizowane - powyżej 15 osób - 8 zł

Dzieci zwiedzają Muzeum wyłącznie pod opieką osób dorosłych.

Grupy zorganizowane po uprzedniej rezerwacji oprowadza przewodnik w formie lekcji muzealnej.

Czas oprowadzania ok. 1 godz. - wiadomości dostosowane do grupy wiekowej.

Istnieje możliwość wyboru tematu:3

• Historia zabawek
  • Lalka
  • Miś Teddy - idealna nowość
  • Zabawki optyczne i samograje
  • Zabawki z rejonu Sudetów
  • Klocki
  • Temat zaproponowany przez organizatora wycieczki

Dodatkowa atrakcja dla grup zorganizowanych:

WATA CUKROWA

d zieci będą mogły same zrobić watę cukrową pod opieką instruktora w cenie 3 zł/os.

wata

GOFRY

istnieje możliwość zamówienia pysznych gofrów dla całej grupy - szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie

Muzeum Zabawek w Kudowie Zdroju

ul. Zdrojowa 46b, 57-350 Kudowa Zdrój

tel. 74 866 49 70,  601 948 423, email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">kTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nasze Muzeum znajduje się w centrum Kudowy Zdroju, nieopodal Parku Zdrojowego oraz sanatorium "Polonia".

Dojazd do Muzeum: